Poltava modern youth forum

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Poltava modern youth forum » Events in Ukraine/other » СВІРЖ-2009


СВІРЖ-2009

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

З 31 липня по 2 серпня 2009 року в невеличкому містечку Свірж Львівської області пройде міжнародний фестиваль культур народів світу. Старовинний замок 1482 року, парк та костел, неперевершені краєвиди з химерними скелями, розливи ріки з острівцями, залиті сонцем зелені поля, і музика, музика, музика…

На фестивалі будуть представлені музика та література, танці та ремесла, кухні та театральне мистецтво народів трохи не з усіх куточків світу. Вірмени та грузини, американці та японці, угорці та молдавани, французи та естонці, киргизи та ізраїльтяни, алжирці та італійці, поляки та чехи, росіяни та, звичайно ж, українці – ось лише невеличкий перелік тих народів, які ділитимуться з вами часточками своєї душі.

На Вас чекають більше 60 концертів на 3 сценах, літературні, танцювальні та ігрові майдани, десятки майстер-класів та сотні метрів виставкових площ, а також повний спектр послуг для гостей фестивалю, включаючи наметове містечко, паркінг та всі супутні сервіси.

Плануйте літо 2009 вже зараз, адже воно так близько!

0

2

довольно масштабный фестиваль(если судить по колличеству сцен, выступающих групп и пр.), хотя я первый раз о нем слышу.

0

3

Из вСего сПиска тОлько \"Эстетики"/ сТоят внимаНия))

0

4

Я тоже раньше о нём не слышала
хотя посмотреть было бы интересно
...а может я просто люблю замки.... да, как по мне, подборка груп не так уж плоха ))))

0

5

ну так і не дивно, його проводять вперше :)

0

6

ммм, свежачок :)
может и поеду если повезёт, классно было бы

0

7

Да ехать аж через всю Украину....ради 1-2 групп...?((
врятли

0

8

скорее ради всей атмосферы :)

0

9

отже - кожному своє)
але особисто я для себе нарахувала більше двох гуртів.

0

10

Miss \S/ написал(а):

Из вСего сПиска тОлько \"Эстетики"/ сТоят внимаНия))

угу шоб дать им п"ды
а фест классный по выбрасывать немного попсы из списка ваще было бы гут.
Я себе даже аккредитацию взял на него

0

11

RUBAK написал(а):

угу шоб дать им п"ды

зА чтО? смЕшнОй))

0

12

не нада їх бить, вони харошіііііі

0


Вы здесь » Poltava modern youth forum » Events in Ukraine/other » СВІРЖ-2009